Från vänster: Linea, Sofia, Katarina, Peter, Elisabet, Erik, Pia, Marianne, Göran, Anna, Anette, Bengt

Bengt Almstedt
Rektor
073/9480001
bengt.almstedt@stabirgitta.se

Anette Becker-Lundell
Lärare,
Engelska
070/3620298
anette.becker-lundell@stabirgitta.se

Sofia Rosshagen
Kurator
072/320 3692
sofia.rosshagen@stabirgitta.se

Pia Grübb Hasselblad
Lärare,
Svenska, Naturkunskap bas
070/3620298
pia.grubb@stabirgitta.se

Linea Gunnarsson
Platsansvarig Malmö
Lärare,
Svenska
070/3289957
linnea.gunnarsson@stabirgitta.se

Göran Gustafson
Lärare,
Samhällskunskap, Historia, Religion
070/3620298
goran.gustafson@stabirgitta.se

Katarina Korp
Platsansvarig Södertälje
Lärare,
Engelska, Svenska
070/3302687
katarina.korp@stabirgitta.se

Erik Rosshagen
Lärare,
Engelska bas, Bild & Media
erik.rosshagen@stabirgitta.se

Sofia Rosshagen
Programansvarig, särskild kurs
08/50578023
katolsktforum@sanktaeugenia.se

Elisabet Schuck
Lärare,
Matematik, Naturkunskap, SNOK
070/5725466
elisabet.schuck@stabirgitta.se

Kicki Tepphag Olson
administratör
070/3620298
kicki.tepphag-olson@stabirgitta.se

Peter Widén
Lärare,
Svenska
070/3620298
peter.widen@stabirgitta.se

Anna Wojtasik
Lärare,
Matematik, Naturkunskap
070/3620298
anna.wojtasik@stabirgitta.se